امیرعبداللهیان در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد
مدل جدیدی از جنگ متحدان آمریکا علیه سوریه/ تسلیح تروریست‌ها راه به جایی نمی‌برد

خبرگزاری فارس: معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه کشورمان با بیان اینکه امروز مدل جدیدی از جنگ متحدان آمریکا علیه سوریه در جریان است، گفت: جنگ و تسلیح تروریست‌ها راه‌ به جایی نمی‌برد.

خبرگزاری فارس: مدل جدیدی از جنگ متحدان آمریکا علیه سوریه/ تسلیح تروریست‌ها راه به جایی نمی‌برد

حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، با اشاره به حملات همه جانبه تروریستی در دمشق و مناطقی از سوریه اظهار داشت: اتحاد جهانی شومی که در جنگ ٣٣ و ٢٢ روزه لبنان و غزه طعم تلخ شکست را چشید، به یقین در جنگ تروریستی تمام عیار اخیر علیه سوریه بار دیگر شکست را با تمام وجود لمس خواهد کرد.

معاون وزیر خارجه کشورمان با اعلام حمایت از مردم سوریه خاطرنشان کرد: گزینه جنگ و تسلیح تروریستی راه به جایی نخواهد برد و جمهوری اسلامی ایران از مردم فهیم سوریه و اصلاحات بشار اسد رئیس جمهور حمایت می‌کند.

امیرعبداللهیان با انتقاد از کاربرد گازهای کشنده شیمیایی علیه مردم بحرین و سکوت در قبال سرکوب مردم این کشور گفت: سوریه صرفا راهکار سیاسی دارد و تداوم مداخله خارجی در سوریه ناامنی را به کل منطقه سرایت خواهد داد.

وی با بیان اینکه امروز مدل جدیدی از جنگ متحدان آمریکا علیه سوریه در جریان است، گفت: دشمنان محور مقاومت، مردم مقاوم سوریه را هدف کینه خود قرار داده‌اند.